İç Giyim XML Bayilik / Dropshiping

Firmamız Lingabooms, Anıl, Gallipoli, Goldenbay, Ecopia markalarının üreticisi ve baş tedarikçisidir. Markalarımıza ek olarak da 100'lerce markanın tedarikçisi konumundadır. Stoğumuzda 12.000'den fazla ürün, fotoğrafları ve varyasyonlarıyla birlikte bulunmaktadır.

Başlıca ürün kategorilerimiz;

Sistem Nasıl Çalışıyor ?

Gerekli şartları yerine getirdiğinizde, sizin için bayi xml linki hazırlanacaktır. Bu linkten her saat başı güncellenen, xml formatında ki ürün detayı ve stok bilgisini, sisteminize aktarabilirsiniz. Siparişlerinizi günde iki kez ister xml ister e-mail yoluyla tarafımıza iletebilirsiniz. Tarafımıza ilettiğiniz siparişler, çalışma şeklimize göre; doğrudan müşterinize yada size gönderilecektir.

Avantajları Nelerdir ?

Depo maliyeti yok. Binlerce ürünü depolamak için bir depo maliyetine katlanmanız gerek yok. Xml bayimiz olarak sizi bu masraftan kurtarıyoruz. Böylece sizde rahatça kaynaklarınızı satışlarını artırmak için kullanabilirsiniz.

Operasyon gideri yok. Binlerce ürünü depolamak ve hızlı sevk etmek için ihtiyaç duyulan çalışan maliyetlerinden kurtuluyorsunuz. Bu sayede karlılığınız artıyor.

12.000'den fazla ürüne anında ulaşabilme. Birkaç farklı tedarikçiyle ulaşabileceğiniz ürün adedini, sadece bizden sağlayabilirsiniz. Bu sayede siparişlerinizin tedarik sürecini oldukça kısaltacaktır.

Bayi desteği E-Ticaret siteniz için belirlenmiş özel bir yapı var ise; bu yapıya uygun olarak XML çıktınız hazırlanacaktır. Ayrıca bizimle çalıştığınız süre boyunca her konuda bizden destek isteyebilirsiniz.

Maksimum Karlılık Birlikte çalıştığımızda; stok, personel, depo giderleri gibi harcama kalemleriniz olmayacak. Böylelikle kazancınız tükenmeyecek, maksimum karlılığı yakalamış olacaksınız.

Hızlı Kargo 15:30'a kadar vereceğiniz siparişler; çalışma şeklimize göre , sizin adresinize yada müşterinizin adresine aynı gün içinde kargolanacaktır.

Satış Odaklılık Satış operasyonunuz dışındaki tüm süreçleri sizin adınıza biz üstleniyoruz. Böylece hem zamanınızı hemde kaynaklarınızı satış operasyonunuz için ayırabilirsiniz.

Bayilik süreçi nasıl ilerliyor ?

Başvurunuz sonrasında, sitenizin e-ticaret için gerekli şart ve koşulları taşıyıp taşımadığı incelenecektir. Bu aşamada sitenizin yayında, satışa hazır olması gerekmektedir. Uygun bulunmanız halinde, bayilik sözleşmemiz tarafınıza iletilecektir. Gerekli bilgileri doldurup imzalayarak ilgili evraklarla birlikte bize ulaştırmanız gerekecektir.

Bayilik şartları nelerdir ?

İletişim bilgilerimi aşağıdadır.

Tel : (0212) 422 01 19

E-Mail : info@ictengelenguzellik.com